BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Buitis

Indaplovių tabletės. Cheminės ar biologinės?

Nepriekaištinga švara ir briliantinis blizgesys. Tokiomis antraštėmis mirga marga reklama, kuria norima atkreipti į tabletes indaplovėms. Viena reklama skelbia apie ženkliai sumažintą kainą, kita siūlo išbandyti visus cheminius elementus maksimalios švaros pasiekimui. Bet yra ir trečia grupė priemonių, kuri skatina ją rinktis gamtos mylėtojus. Tokios priemonės yra įvardijamos kaip biologinės indaplovių tabletės.

Indaplovių tabletės

Jokia namų šeimininkių paslaptis, kad tik indaplovės namuose nepakanka. Vien tik indaplovės ir šilto vandens pagalba, puikiai išplauti indų nepavyks. Bet kokiu atveju, maksimalios naudos gavimui yra privalomos priemonės.

 • Indaplovių tabletės;
 • Vandens minkštinimo druska;
 • Skalavimo skystis.
Šios trys priemonės užtikrina maksimalius rezultatus. Tačiau, nereikėtų pamiršti, kad pagrindinė plovimo priemonė yra tabletės indaplovėms. Jos ir yra skirstomos į chemines ir biologines.
Taip pat skaitykite:

Cheminės indaplovių tabletės

Kas yra chemija, greičiausiai supranta visi. Tai priemonių kainą mažinančios medžiagos, kurios užtikrina ir siekiamus rezultatus. Naudojant tokias tabletes indaplovėms, į kanalizaciją yra išpilami teršalai po indų plovimo. Žinoma, tai nėra katastrofa, bet, jeigu, individualiuose namuose yra biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, net ir tokie teršalai papildomai apkrauna nuotekų valymo įrenginius. Tad, džiaugiantis nepriekaištingai švariais ir blizgiais indais, yra apsunkinami kiti švaros palaikymo procesai.

Biologinės indaplovių tabletės

Indaplovių tabletės - mėtų gaiva

Tik pavadinimas jau išduoda tai, kad priemonė yra natūrali ir biologinė. Tai reiškia, kad tablečių sudėtyje nėra cheminių elementų ar fosfatų. Kadangi tabletės yra skirtos indų plovimui suprantama, kad ir šios priemonės užtikrina nepriekaištingą švarą ir briliantinį blizgesį. Tačiau ir be šių svarbių rezultatų, Bio indaplovių tabletės pasižymi ir kitomis savybėmis.
 • Enzimai užtikrina puikų indų plovimą ir vėsesniu vandeniu;
 • Sutaupoma elektra ir vanduo;
 • Sudėtyje esantys Bio Enzimai užtikrina indaplovės vandens išleidimo mechanizmo ilgesnį tarnavimą;
 • Enzimai pagreitina nešvarumų skaidymą, todėl vandens išleidimas nesumažės ir visą laiką bus sklandus;
 • Enzimai - baltyminiai katalizatoriai naikina ir negyvas bakterijas (blogąsias), kurios gamina nemalonų kvapą kanalizacijoje;
 • Šios rūšies tabletes indaplovėms palengvina ir nuotekų valymo įrenginių darbą, nes indų plovimo proceso metu, teršalų kiekis sumažinamas iki 80-90 procentų;
 • Bio indaplovių tabletes naudojant su biologinėmis bakterijomis valymo įrenginiams yra pasiekiamas dar didesnis nuotekų valymo efektas;
 • Sklandžiai veikiantys valymo įrenginiai maksimaliai užtikrina ir švarią Jūsų namų aplinką be kvapų, kamščių, valymo proceso sutrikimų.
Taigi, jei rūpinatės ne tik blizgančiais indais, bet ir saugia namų aplinka, verta pagalvoti ir apie kitas buityje naudojamas priemones. Turintys virtuvėje indaploves, dažniausiai renkasi biologines tabletes.
Nepriekaištingai švarūs indai ir saugi Jūsų namų aplinka - Buksvarus.lt

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Reklama ir priemonių kaina

Įsijungė televizorių, ar perjungę kanalą, neretai pataikome į reklamą. Nors jau senei ji yra visus “užknisusi”, bet prie to esame pripratinti. Todėl išjungę tiesioginę smegenų veiklą, pro ausis praleidžiame tai kas rodoma reklamos pertraukėlės metu. Šį kartą paliesime tabletes indaplovėms.

Indaplovių tabletės

Daugelis supranta, bet yra ir tokių, kurie dar nežino, kad visa per TV reklamos kaina yra užkraunama ant vartotojų pečių. Todėl matydami vienos ar kitos kompanijos reklamuojamas tabletes indaplovėms atminkite, už ją susimokate Jūs, pirkdami reklamuojamą produktą. Jei pastebėjote, reklamuojamų priemonių indaplovėms kaina yra kur kas didesnė ir ją įtakoja ne kokybės santykis. Į kainos sudėtį įeina ir jau minėtos reklamos išlaidos. Populiarias tabletes indaplovei teks įsigyti brangiau.

Akcijos priemonėms

Kai kurie vartotojai yra linkę manyti, kad skelbiamos akcijos yra skirtos būtent jiems. Deja, bet taip yra ne visada. Akcijos yra marketinginiai niuansai, kad gamintojas parduotų daugiau prekių. Arba, neretai akcijos metu siūlomos prekės nėra tokios pat kokybės kaip ankščiau naudotos. Taip gamintojai susimažina žalą, kai gamybos metu yra padaromos klaidos ir priemonės pagaminamos prastesnės kokybės.

Kainos ir kokybės santykis

Minėta reklama kelia prekių kainą, ne išimtis ir priemonėms indaplovėms. Ypač reklamuojamos indaplovių tabletės niekada nekainuos pigiau nei reklamos atsisakiusio gamintojo priemonės. Todėl rekomenduojama ieškoti mažiau reklamos palaikymą turinčių tablečių, nes nuo didelės kainos, prekių kokybė nepriklauso. Pavyzdžiui, už keliolika eurų galima įsigyti net 100 ar kelis šimtus vienetų indaplovių tablečių. Kai tuo tarpus reklamuojamos priemonės pavyktų įsigyti vos 24 ar 50 vienetų. Ir brangių tablečių įsigyti susigundę akcijos skelbimo laikotarpiu gali nusivilti dėl prastesnės kokybės.

Akcijos metu įsigytos priemonės gali pateikti ir staigmenų;

 • Ant indų lieka nešvarumų;
 • Neretai, po indų plovimo, indaplovės dugne galima rasti ir ne pilnai ištirpusią tabletę;
 • Ant taurių ar stiklinių sienelių lieka į smėliuką panašios nuosėdos;
 • Indus tenka perskalauti.
Greičiausiai, kad daugeliui yra tekę patirti tokius atradimus, kai įsigytos indaplovių tabletės neatliko visų norimų funkcijų. Žinoma, kad tablečių gamintojas gali ginčyti ir kaltę suversti nekokybiškai indaplovei ar nekokybiškai jos priežiūrai. Tik sumanūs vartotojai supranta, kad smėliukas iš maisto likučių nuo indų neatsiranda. Ir tabletės neištirpsta ne todėl, kad indaplovė “indus plovė nenaudodama vandens”.

Kokybiškos ir pigios priemonės

Buksvarus.lt siūlo įsigyti ir išbandyti itin pigias bet tuo pačiu ir efektyvias tabletes indaplovėms. Tai vokiškas gaminys, o vokiška produkcija bei kokybe abejoti niekas nesuteikė galimybės. Itin švariai išplauti indai, atstatytas stiklinių bei taurių spindesys yra tai, ką garantuoja Buksvarus.lt indaplovių tabletės. Todėl kam mokėti už reklamą televizijoje, kam permokėti už blizgančias - platinines pakuotes, jei ir be šių priemonių galima pasiekti maksimalų rezultatą?
Pradėkite atrasti efektyvias bei pigesnes tabletes indaplovėms - Buksvarus.lt

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Kuo valote kanalizaciją?

Lėtai bėgantis vanduo vonioje nepaprastai erzina ir paprastai situacija blogėja, jeigu neatliekami jokie veiksmai tai sustabdyti. Yra keletas galimų priežasčių, tačiau dažniausiai tai purvas, plaukai ir muilas, kuris blokuoja drenažą ir riboja vandens srautą.

Visada verta pabandyti išvengti santechniko išlaidų, o lėtai bėgančio vandens priežasties nustatymas dažnai nėra toks sudėtingas, kaip kai kurie žmonės galvoja. Dauguma užsikimšusių vonios nutekėjimo problemų gali būti išspręstos naudojant paprastus, prieinamus metodus ir priemones.

Nustačius vonios nutekėjimo problemą, turėtumėte užkirsti kelią ar sumažinti jo atsitikimo galimybes. Žemiau pateikiami šeši siūlomi metodai, kaip sutvarkyti lėtai drenuojančią vonią.

Šeši būdai, kaip sutvarkyti užsikimšusią kanalizaciją, kriauklę, vonią. Ir vienas efektyvus pasiūlymas pabaigai.

A. Soda ir actas

1. Supilkite pusę puodelio kepimo sodos žemyn į nutekėjimo vamzdį.
2. Supilkite puodelį acto žemyn į nutekėjimo vamzdį.
3. Mišinys turėtų putoti penkias minutes.
4. Paleiskite karštą vandenį ir leiskite jam bėgti minutę.
5. Paleiskite bėgti vandeniui tam, kad nustatytumėte, ar gerai išvalyti vamzdžiai.

B. Komercinė (cheminė) užsikimšimo pašalinimo priemonė

1. Perskaitykite ir vadovaukitės instrukcijomis ant pakuotės, įskaitant reikiamą produkto kiekį. Ši suma, kurią naudojate, skirsis.
2. Naudokite pirštines ir akinius, kad apsaugotumėte rankas ir akis.
3. Negalima maišyti skirtingų cheminių medžiagų. Tai gali sukelti nuodingas dujas.
4. Supilkite chemines medžiagas į vonios nutekėjimo vamzdį.

Pastaba: Cheminės medžiagos neturėtų būti naudojamos dažnai. Jos gali sugadinti jūsų drenažo vamzdžius, ypač jei jos naudojamos pakartotinai. Cheminių medžiagų naudojimas paprastai yra greitas, paprastas ir įperkamas metodas su gana dideliu sėkmės rodikliu.

C. Naudokite pompą

1. Norėdami, kad būtų geresnis sukibimas, pompos kraštus ištepkite vazelinu.
2. Į vonią įpilkite pakankamai vandens, kad pompa būtų panardinta.
3. Energingai pumpuokite, kol vonia atsikimš.

Kokia yra vonios užsikimšimo priežastis?

Paprastai lėtai drenuojančios vonios priežastis yra užsikimšimas, kuris riboja vandens srautą. Kamštis dažniausiai susideda iš mezginių, purvo, riebalų ir / arba muilo. Juos gali būti sunku pašalinti, nes plaukai gali apsivynioti aplink kanalizacijos vamzdžius.

Užsikimšimai dažniau vyksta namuose, kur vienas ar daugiau vonios vartotojų turi ilgus plaukus, nes trumpi plaukai yra mažiau linkę patekti į drenažo sistemą.

Kaip išvengti ateities problemų?

Yra daug būdų, kurie gali padėti išvengti šios problemos. Dažniausiai gali padėti “gaudyklės”, kurios lengvai ir paprastai sugaus įvairius nešvarumus, plaukus, muilo likučius ir padės išvengti užsikimšimo problemos. Yra ir kita išeitis, vamzdžių valymo granulės.

Vamzdžių valymo granulės

Vamzdžių valiklis, kitaip dar yra vadinamas vamzdziu valymo granules. Buksvarus.lt prekiauja ne tik biologinėmis, bet ir cheminėmis priemonėmis kanalizacijai. Sistemoje dažnai atsirandantys kamščiai ar sumažėjęs pralaidumas labai dažnai tampa rimtu galvos skausmu. Ši kompanija siūlo saugią išeitį, granules, kuriomis galima ne tik atkimšti, bet ir išvalyti kanalizacijos sistemą. Veiksmas trunka vos 1-10 minučių ir vamzdynas taps švaresnis nuo susikaupusių prielipų prie vamzdžių sienelių. Atsistatys pralaidumas, ne, o jeigu buvo ir besiformuojantis kamštis, kanalizacijoje bus išvalyti ir tokie dariniai. Cheminė priemonė ištirpina visas medžiagas, kurios į kanalizacijos sistemą patenka buityje. Tai:

 • Plaukai;
 • Nagai;
 • Celiuliozė;
 • Riebalai;
 • Maisto likučiai,
 • Odos likučiai,
 • Įvairios buitinės valymo priemonės;
Kaip matote, vamzdynui valyti skirtos granulės, vos per kelias akimirkas gali išspręsti problemą ir tokių nebus, jei reguliariai jas panaudosite valymo tikslais.
Pradėkite atrasti efektyvų vamzdžių valiklį - Buksvarus.lt

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Kaip atkimšti kriauklę. Įrankiai

Užsikimšęs nutekėjimas niekada nėra maloni situacija. Jeigu naudodamiesi kriaukle ar vonia, kaupiasi ir sunkiai subėga vanduo, būtina kuo greičiau pašalinti šią problemą. Vėliau užsikimšusi vonia ar kriauklė gali sukelti rimtų bėdų jūsų vamzdynui.

Keliami pavojai:

Stovintis vanduo yra vabzdžių, daugiausia uodų, musių, auginimo rezervuaras;

Uodai ir musės platina įvairias ligas, kurios gali pakenkti žmonėms ir gyvūnams. Šie vabzdžiai taip pat turi parazitų, tokių kaip širdies kirmėlės ir kaspinuočiai.

Stovintis vanduo sukelia pelėsį, tai yra kylantis pavojus kvėpavimo takams;

Užsilaikęs vanduo pradeda gaminti blogąsias bakterijas, kurios gamina nemalonų kvapą. Dvokas gali pasklisti po visus namus.

Ko jums reikės:

Gumines pirštines

Pompa

Santechniko gyvatė

Atsuktuvas

Kibiras

Skuduras

Kempinė

Pašalinti visus matomus kamščius iš vamzdyno

Tai gali padaryti paprasčiausiai su savo rankomis. Patariama visada dėvėti pirštines, nes nepatartina liesti visų susikaupusių nešvarumų - juose daug bakterijų. Dauguma vonių ar kriauklių užsikemša nuo muilo, dantų pastos, įvairių prausiklių likučių, plaukų bei kitų nešvarumų. Kuomet atliekate šį veiksmą, pažiūrėkite ar gerai subėga vanduo į sanitarinį mazgą.

Taip pat skaitykite:

Atkimškite kriauklę su “santechniko gyvate”

Tai gali būti nemenkas iššūkis, jeigu nežinote, kaip naudotis šiuo daiktu. Jeigu nesate tikras, kaip tai yra daroma, geriau paskambinkite santechnikui ir laukite kol atvyks.

Jeigu vis dėlto žinote šio daikto veikimo principą, galite laisvai atkimšti kriauklę ar vonią. Paprasčiausiai, įstumti santechniko lyną pro sanitarinę angą, naudojamą vandens pertekliaus subėgimui (dažniausiai ji būna viršuje). Lyną rekomenduojama stumti tol, kol jis į kažką atsimuša. Tuomet sukite lyną prieš laikrodžio rodyklę ir taip pašalinsite kamštį. Svarbu nepersistengti sukant, lynas gali pažeisti ir vamzdžius.

Druska ir kepimo soda

Sumaišykite 1/2 puodelio druskos su 1/2 puodelio kepimo sodos ir supilkite į užsikimšusį kriauklės nutekėjimo vamzdį. Palikite 10-20 minučių, tada užpilkite verdančiu vandeniu. Druska, soda ir verdantis vanduo sukels cheminę reakciją, kuri turėtų ištirpinti kai kuriuos nešvarumus.

Indų plovimo skystis

Jei jūsų kriauklė yra užsikimšusi, į dubenį įpilkite 1/4 puodelio indų ploviklio. Tada užvirinkite šiek tiek vandens. Indų muilas veikia kaip tepalas ir padės suskaidyti bet kokius riebalus ar nešvarumus. Tada užpilkite karštu vandeniu ir tai turėtų padėti atkimšti vonios ar kriauklės vamzdžius.

Tai yra mūsų patarimai, kaip atsikratyti baisaus kriauklės nutekėjimo užsikimšimo ir užkirsti kelią vandens susikaupimui. Jei nė vienas iš minėtų sprendimų nebuvo naudingas ir jūs vis dar susiduriate su šia problema, atėjo laikas paskambinti draugiškam santechnikui, kuris be jokių vargų galės sutvarkyti jums šią bėdą. Arba, nebent namuose turite granulių, kurios galėtų Jums padėti efektyviau ir greičiau.

Pasidomėkite ką daryti, kaip atkimsti kriaukle.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Bakterijos valymo įrenginiams

Pirmoje šio teksto dalyje jau išvardijome ne vieną būtiną elementą, kuris yra reikalingas tuo atveju, jei atėjus vasarai nuspręsite persikelti į sodybą. Tai – maisto ruošai skirti įrankiai, indai, asmens higienos priemonės, drabužiai, avalynė, vaistinėlė, kurioje – ne tik vaistai, bet ir pleistrai, o taip pat ir priemonės nuo vabzdžių. Dar keletas svarbių elementų – bio bakterijos valymo įrenginiams, valymo bei skalbimo priemonės. Vis dėlto, siekiant užtikrinti visapusišką patogumą, svarbu pastebėti, kad vien tik šių pasirinkimų nepakaks – į sodybą su savimi teks pasiimti ir dar daugiau daiktų.

Bakterijos valymo įrenginiams

Laisvalaikio inventorius

Laikas sodyboje tuo ir malonus, kad galime kiti kur kas daugiau jo maloniai veiklai. Taigi, kaip jau supratote, keliaudami į sodybą, turite pasiimti su  savimi ir laisvalaikiui skirtą inventorių. Belieka tik pridurti, kad tai, kas jį sudarys, priklausys ir nuo individualių jūsų poreikių. Pavyzdžiui, jei mėgstate lauko žaidimus pats metas sudaryti jiems reikalingų priemonių sąrašą, jei planuojate vasaros naktis leisti žiūrėdami į žvaigždėtą dangų, tokiu atveju, pasirūpinkite šiam tikslui reikalingomis priemonėmis, jei norėsite vieną kitą naktį praleisti ne sodybos name, o palapinėje – nepamirškite ir jos.

Išskirtinė veikla

Užmiestis yra puiki vieta norintiems vykdyti daug įvairių veiklų. Tai – uogavimas, grupavimas, maudynės ežere, sportas po atviru dangumi. Taigi, prieš vykstant į sodybą, jūsų laukia ir dar viena užduotis  - apgalvoti, kokias veiklas pasirinksite ir pasirūpinti joms reikalingu inventoriumi.

Taip pat skaitykite:

Viskas, ko reikia iškyloms

Ko gero, netoli jūsų sodybos yra labai daug gražių vietos, kurios puikiai tinka iškyloms. Taigi, nepraleiskite puikios progos surengti vieną kitą iškyla gamtoje ir dar labiau pasimėgauti vasara. Na, o, kad iškylos būtų malonios, būtina iš anksto apgalvokite, kokių daiktų joms reikės.

Ilgai negendantys maisto produktai

Maistas – dar vienas svarbus atributas be kurio tikrai neišsiversite. Vis dėlto jei norite, kad į miestą apsipirkti tektų vykti kuo rečiau ir kuo mažiau jame praleistumėte laiko, tokiu atveju į sodybą pasiimkite ir ilgai negendančių maisto produktų.

O gal dirbsite?…

Šiandien jau būtų galima išvardinti ne vieną dešimtį darbų, kuriuos galima dirbti nuotoliniu būdu. Taigi, prieš persikeldami į sodybą savęs paklauskite: ar per šį laikotarpį dirbsite? Jei taip, tokiu atveju kartu su savimi pasiimkite ir visas darbui reikalingas priemones.

Knygos, laikraščiai, žurnalai…

Viešnagės sodyboje dažniausiai yra neįsivaizduojamos ir be knygų, laikraščių, žurnalų. Taigi, jums belieka tik atsirinkti įdomiausius…

Suprantama, kad ne visose sodybose galima rasti biologinius nuotekų valymo įrenginius. Kai kuriose sodybose yra įrengtos visai kitos rūšies nuotekų sistemos, jų yra bent kelios. Nematydami prasmės investuoti į nuotekų valymo sistemą sodo namelyje, savininkai pasirenka alternatyvas, tokias kaip kanalizacijos duobes, šulinius, nuotekų surinktuvus ar tiesiog, talpyklas. Kiekvienos srities įrenginys turi tą pačią paskirtį - užkirsti kelią nuotekų patekimui į aplinką, gamtą. Štai tokiam aplinkos apsaugos efektyviam apsaugojimui yra rekomenduojama naudoti ir biologines priemones. Bio priemonės yra naudingos tuo, kad talpyklose, šuliniuose, duobėse ar nedideliuose nuotekų valymo įrenginiuose pagreitina teršalų skaidymą nuotekose. Apleistų valymo įrenginių efektyvumas nėra toks kaip reglamentuoja įstatymas, todėl sulaukus aplinkosaugininkų vizito, galima susilaukti nemalonumų už aplinkos taršą. Dar ir kanalizacijos sistemoje atsirandančios įvairios problemos neleidžia pilnai imtis darbų sodyboje. Problemos, kurios gali atsirasti neprižiūrimoje kanalizacijoje yra:

1. Kanalizacijoje ar nuotekų surinkimo talpykloje atsiranda itin stiprus ir nemalonus dvokas;

2. Pradeda dažnai kimštis kanalizacijos sistema, drenažinis sluoksnis;

3. Talpyklose susidaro pluta, kuri įtakoja greitesniam nuotekų susikaupimui rezervuare, padidina priežiūros išlaidas, dažniau tenka kviesti asenizacijos mašiną;

4. Ne efektyviai išvalytas vanduo patenka į Jūsų sodybos aplinką, teršia ją, todėl atsiranda tikimybė, kad teršalai gali patekti ir į šalia namelio ar namo esantį geriamo vandens šulinį. Ar rizikuosite savo ir savo artimųjų sveikata taupydami valymo įrenginių priežiūros sąskaita?

Bakterijos valymo įrenginiais iš Buksvarus.lt yra itin didelės natūralių fermentų ir bakterijų koncentracijos. Fermentai - baltyminiai katalizatoriai, kurie atsakingi už teršalų skaidymo pagreitinimą nuotekose bei galutiniuose rezervuaruose. Bakterijos patekusios į kanalizaciją, nuo pat jų kontakto su teršalais aktyvuoja degradacinį procesą, todėl valymo įrenginiuose, valymo procesas vyksta sklandžiai ir be jokių nesklandumų ar sutrikimų.

Jei ieškote bakterijų savo biologiniams nuotekų valymo įrenginiams, duobėms ar šuliniams, atraskite - Buksvarus.lt

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Kaip panaikinti kanalizacijos kvapą?

Jokia čia naujiena, kad mūsų buityje galima aptikti begales įvairiausių kvapų, Nors kiekviena erdvė turi savo specifinį ir įprastą kvapą, yra tokių, kuriose tas kvapas nėra pageidaujamas. Tokia erdvė, kiekvienuose namuose yra vadinama kanalizacija. Nors ši sistema atlieka gan didelį ir svarbų vaidmenį mūsų gyvenime pasitaiko atvejų, kai tenką ją ir pakeiksnoti. Taip nutinka tada, kai iš namuose esančių kanalizacijos sanitarinių mazgų, karts nuo karto, o kartais ir intensyviai pradeda sklisti nemalonus dvokas. Tokie reiškiniai, dažniausiai ir ne vieną savininką varo į neviltį. Plaktuku ar drėle, kvapo kanalizacijoje neišsklaidyti ir nepanaikinti.

Kaip panaikinti kanalizacijos kvapą?

Kanalizacijos sistema nėra sudėtinga, bet joje vyksta sudėtingi procesai. Sistemoje esančios gerosios bakterijos nuo pat nuotekų patekimo į kanalizaciją pradeda savo veiklą - skatina teršalų nuotekose degradacinį procesą. Kadangi nuotekose karts nuo  karto būna teršalų daugiau, bakterijos nebespėja neutralizuoti teršalų kuriamas bakterijas. Dar kitaip vadinamas blogąsias bakterijas. Blogos bakterijos nėra kenksmingos ir nekelia pavojaus sveikatai, tačiau pasikėsinti į komfortą namuose jos gali. Būtent blogosios bakterijos yra atsakingos už vieną procesą, kuris gali ne tik sugadinti mūsų nuotaiką, bet ir sukelti šleikštulį. Blogosios bakterijos gamina nemalonius kvapus sistemoje. Jų atsiradimo vietos, uoslės pagalba nustatyti nepavyktų, o ir toks procesas atrodytų gan keistas, uostinėti kanalizacijos vamzdyną. Kadangi kanalizacijos kvapo atsiradimo židinio neįmanoma identifikuoti, jo neutralizuoti paprastai nepavyks. Tam yra reikalingos tam skirtos priemonės, kurios pagamintos būtent tokio proceso kanalizacijoje šalinimui.

Susidūrę su nemalonaus kvapo atsiradimu kanalizacijoje savininkai gali tik patvirtinti, kad yra išbandę įvairias buityje rekomenduojamas priemones ir yra peržiūrėję daugybę video filmukų apie tai, kaip buitinėmis medžiagomis ir kokteiliais galima panaikinti kvapą kanalizacijoje.

Buksvarus.lt yra profesionalių priemonių panašių problemų sprendimams pardavėjas. Būtent jų produktais naudojasi ne tik įmonės, kurios gamina maistą, bet ir fiziniai asmenys, kurių buityje atsiranda nemalonūs kvapai. Kanalizacijos kvapo naikinimas Buksvarus.lt priemone vyksta lengvai panaudojant biologinę priemonę, kitaip tariant bakterijas kanalizacijai. Buksvarus.lt bakterijos nemalonių kvapų kanalizacijoje šalinimui yra pagamintos biologiniu keliu. Jas sudaro gerosios bakterijos ir natūralūs fermentai. Šis bio mišinys nėra žalingas nuotekų sistemoms, pradedant paprastomis kanalizacijos sistemomis daugiabučiuose ir užbaigiant biologiniais nuotekų valymo įrenginiais nuosavos statybos namuose.

Pastebėkite, kad nemalonūs kvapai, dažniausiai atsiranda ten, kur į sanitarinius mazgus subėga gausesnis kiekis nuotekų: virtuvės kriauklė ir vonios kriauklė, bei pati vonia. Kvapą iš kanalizacijos sistemos išstumia subėgantis vanduo, todėl dvokas pajaučiamas subėgus nuotekoms. Retkarčiais, kai kvapas negali patekti į namus pro sifonuose esantį vandens likutį, individualiuose namuose, kvapas randa taip vadinamus valymo įrenginių alsuoklius. Tada, nejauku ir nesmagu tampa lakstyti namo kieme, pievelėje. Panaudojus priemonę, kvapas neatsiranda gan ilgą laiko tarpą.

Dvoko kanalizacijoje naikinimui siūloma priemonė yra sveriama, kadangi tai yra pramoninėje kanalizacijos sistemoje problemų sprendimui. Buksvarus.lt siūlo išeitį, priemonė yra sveriama kaip smūginė dozė, nemalonaus kvapo problemos sprendimui. Jei problema yra pastebėta neseniai galima tikėtis, kad pakaks 300 gramų priemonės. Jei savininkai kvapą kentė gan ilgai ir problema yra įsisenėjusi, rekomenduojamą priemonę siūloma panaudoti dar kartą.

Šios priemonės suaktyvinimui yra naudojamas šiltas, iki 40 laipsnių temperatūros šiltas vanduo. Nuo kanalizacijos sistemos dydžio (daugiabučiai ją turi mažą, kadangi iš buto, nuotekos patenka į centralizuotą sistemą), vandens pakanka 1-2 litrai. Individualių namų savininkams, rekomenduojama panaudoti daugiau vandens, nuo 5 iki 10L, kad bakterijos pasiektų visus sistemos užkampius.

Bet kokiu atveju, jei susidūrėte su nemalonaus kvapo kanalizacijoje atsiradimo atveju, nustokite ieškoti, pradėkite atrasti - Buksvarus.lt

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Nuotekų valymas biologinėmis bakterijomis

Bakterijos kanalizacijai yra naudojamos tiek pramoninių, tiek buitinių nuotekų valymo procesų užtikrinimui ir efektyviam atsiradusių problemų sprendimui. Bio bakterijos ir natūralūs fermentai ženkliai pagreitina teršalų nuotekose skaidymo procesus, užtikrina sklandų sistemų darbą, padeda pašalinti nemalonius kvapus bei atsiradusius kamščius.

Biologinės priemonės yra naudojamos visų tipų valymo įrenginiams:

 • Pirminiam nuotekų valymui skirtiems įrenginiams: riebalų gaudyklėms, sėsdintuvams ir kt;
 • Biologiniams valymo įrenginiams;
 • Nuotekų kaupimo talpykloms;
 • Kanalizacijos šuliniams/duobėms;
 • Filtravimo sluoksniams.
 • Kt.
Kaip matote iš bakterijų panaudojimo sričių, jos tinkamos tiek buitinėms nuotekoms valyti, tiek pramoninių ir užterštų nuotekų valymo kontrolei, bei užterštumo mažinimui ir rodiklių išlaikymui.
Vien pats posakis, kad biologinės bakterijos leidžia daugumai suprasti, kad ši priemonė nėra kenksminga aplinkai - gamtai, bet užtikrinai ir efektyviai sprendžia atsiradusias problemas, kurios gali būti kelios.

 • Dėl per didelio nuotekų srauto sistemoje, kuri nebuvo pritaikyta tokiam kiekiui gali atsirasti nemalonus kvapas;
 • Dėl per didelio nuotekų užterštumo, kanalizacijos vamzdyne gali sumažėti nuotekų pralaidumas;
 • Dėl tos pačios per didelės užterštumo problemos, kanalizacija gali užsikimšti.
 • Į aplinką patekus neleistinam teršalų kiekiui yra užteršiama aplinka, kas generuoja aplinkosaugininkų sankcijas - dideles baudas;
 • Taip pat skaitykite;

  Kanalizacijai skirtos bakterijos yra naudojamos įvairiai. Tai priklauso nuo sprendžiamų problemų sudėtingumo. Jei atsiradusi kanalizacijoje problema nėra sudėtinga, jos šalinimui gali pakakti vieno kilogramų bakterijų. jei problema atsirado pramonės sektoriuje, pašalinti problemai gali prireikti ir 6 ar net 12 kilogramų priemonės. Todėl visada svarbu pasikonsultuoti prieš priimant sprendimą įsigyti. Gali būti taip, kad norimas įsigyti produktas nebus toks veiksmingas kaip kiti turimi.

  Daugeliui susirūpinusiems gamtos apsauga ir nuotekų valymo procesų valdymo kokybe domina ir bakterijų bei natūralių fermentų kaina. Ji nėra didelė, siekia apie 29,99 eurus su PVM akcijos laikotarpiu, kuris siekia net 6 mėnesius. 29,99 eurai kainuoja 1 kilogramas biologinių bakterijų ir natūralių fermentų. Buitinių nuotekų valymui gamintojas rekomenduoja per mėnesį panaudoti 100 g šios priemonės profilaktinei priežiūrai. Pramoniniame sektoriuje kiekiai yra šiek tiek didesni, siekia apie 1 kilogramą per mėnesį.
  Buitinių nuotekų kanalizacijos valymui bei priežiūrai bakterijų, jei nėra sprendžiamos problemos užtenka apie 10-12 mėnesių. Pramoninių nuotekų užterštumo kontrolei, priklausomai nuo generuojamų nuotekų kiekio per dieną, savaitę ir mėnesį yra paskaičiuojami dozavimui reikalingi kiekiai.
  Tad visiems naudinga žinoti, kad biologinės bakterijos kanalizacijai nekenkia gamtai ir ne taip kaip cheminės medžiagos, nedaro žalos patiems įrenginiams.
  Jei susidūrėte su saugumo poreikiu ar problemos sprendimu, visada pasikonsultuokite ir ieškokite Buksvarus.lt kontaktų.

  Rodyk draugams

  Komentarai (0) »

  Daugelis nustemba sužinoję apie bakterijas

  Daugelis nustemba išgirdę, kad bakterijos gali būti ne tik kenksmingos ar grėsmingos, bet ir naudingos. Šie mikroorganizmai gali išties labai daug pagelbėti namų ūkyje. Geriausias pavyzdys - bakterijos kanalizacijai. Dar visai neseniai buvo išrastas puikus būdas kaip kovoti su valymu ir dezinfekavimu, todėl jeigu jums rūpi tinkamas kanalizacijos darbas, tai būtinai turite išgirsti apie šį veiksmingą metodą.
  Neverta nerimauti dėl to, kad bakterijos jums pakenks. Net ir vamzdynams jos nieko blogo nepadarys. Visai kitoks efektas gaunamas, kai naudojama pigi ir agresyvi chemija. Be to, dažnai vartotojai neperskaito instrukcijos ir cheminius preparatus naudoja itin dideliais kiekiais, o kuomet plastiko ar metalo vamzdis prakiūra kaltina santechnikus. Taigi, įsigijus bakterijų, jums neteks dėl to nerimauti. Be to, parduotuvėse jos parduodamos miegančios, o prabunda tik supiltos į kanalizaciją. Tuomet pradedamas jų darbas - naikinamos organinės atliekos. Jau po kelių valandų pastebėsite kaip sumažėjo blogas kvapas ar pratekėjo vanduo, nors prieš tai buvo užsikimšę vamzdynai. Kaip veikia bakterijos kanalizacijai? Įsivaizduokite, kad į kanalizaciją paleidžiama didžiulė kolonija mažyčių mikroorganizmų. Juos galima vadinti ne tik bakterijomis, bet ir biologiniais aktyvatoriais. Patekę į vandenį jie pradeda daugintis neįtikėtinais tempais. Taigi, bakterijų kolonija sparčiai didėja, dėl šios priežasties juntamas toks greitas efektas.


  Nauda didžiulė. Tik pagalvokite, kiek daug pinigų sutaupysite įsigiję tokią priemonę, kurios kiekis nuolat didėja. Palyginus su cheminiais, kuriuos reikės nuolat pilti tam, kad vyktų procesas, sutaupoma tikrai ženkliai. Ne veltui, sakoma, kad bakterijas kanalizacijai renkasi taupantys žmonės. Tiesa, atminkite, kad turint koloniją mikroorganizmų negalima naudoti cheminių priemonių. Jos juos sunaikins. Jeigu netyčia įpylėte, tai būtinai kuo skubiau supilkite papildomą kiekį bakterijų. Žinoma, daugelis žmonių bijo naujovių, todėl biologiniai aktyvatoriai nėra tokie populiarūs, kaip cheminės priemonės. Džiugu tai, kad pastaruosius kelerius metus vartotojai tampa sąmoningi ir rūpinasi ne tik savimi, bet ir aplinka. Su bakterijomis skirtomis kanalizacijai tai daryti taip paprasta.

  Taip pat skaitykite:

  Kiekvienas būsto savininkas nori, kad jo namuose viskas būtų gerai. Ypatingai daug nemalonumų būna tuomet, kai sutrinka kanalizacijos darbas. Kiekvieną kartą kviesti santechniką kainuoja ne taip jau ir pigiai, nebent jūsų draugas ar giminaitis atlieka tokius darbus itin pigiai. Kitais atvejais teks ištuštinti piniginę. Tam, kad taip nenutiktų verčiau iš anksto pasirūpinti sklandžiu kanalizacijos darbu ir neturėsite jokių bėdų dėl jos.

  Rodyk draugams

  Komentarai (0) »

  Populiariausi mitai - priemonės

  Atsižvelgiant į tai, kad biologinės priemonės kanalizacijai ir įrenginiams nėra tas pirkimas, kuris gali pasigirti ypač aukštais pardavimais, matyti, kad dažnai pirkėjams trūksta informacijos. Galbūt tai ir yra viena iš tų priežasčių, kodėl tokio pobūdžio gaminiai kaip šie, neatsiejami ir nuo tam tikrų klaidingų nuomonių, kurios ilgainiui formuoja mitus. Na, o pastarieji yra ypač pavojingi, kadangi gali suklaidinti tuos žmones, kurie dar tik galvoja įsigyti šių prekių. Vis dėlto, jei būsite susipažinę su mitais ir jei žinosite teisingus atsakymus, klaidų tikrai išvengsite. Todėl pats metas susipažinti, kas tiesa, o, kas ne.

  Mitas nr. 1 – naudojant tokio pobūdžio gaminius kartu su cheminėmis medžiagomis, jų poveikis tik sustiprėja

  Tai – tikrų tikriausias mitas ir viena didžiausių klaidų, kokią tik gali padaryti žmonės, nusprendę įsigyti biologinių priemonių kanalizacijoms ir įrengimams. Naudojant tokio pobūdžio gaminius kartu su cheminėmis medžiagomis, jų poveikis ne tik nesustiprės, bet ir apskritai nebus jokio efekto. Taip yra todėl, kad cheminės medžiagos tiesiog sunaikina mikroorganizmus, kurie yra šiuose preparuotose, todėl toks duetas niekada neatneš puikaus rezultato.

  Mitas nr. 2 – tai specifiniai gaminiai, todėl kainuoja labai brangiai

  Pats metas paneigti ir dar vieną mitą, kuris tvirtina, kad tokio pobūdžio gaminiai kainuoja labai brangiai. Iš tiesų, kainų nėra vienodos, vieni gaminiai kainuoja daugiau, kiti mažiau, bet palyginus su tuo, kiek nuostolių jums tektų patirti dėl sutrikusio kanalizacijos sistemos darbo, matyti, kad tai tikrai nėra brangi investicija.

  Mitas nr. 3 – tokio pobūdžio gaminiai gali tik užtikrinti sklandų kanalizacijos sistemos darbą

  Kuomet kalbama apie tokio pobūdžio gaminius, dažniausiai akcentuojama, kad jie gali užtikrinti sklandų kanalizacijos veikimo darbą ir tai yra tikrų tikriausia tiesa. Vis dėlto, tai ne viskas, ką gali tokio pobūdžio gaminiai – jie taip pat puikiai pašalinama nemalonius kvapus. Be to, svarbu paminėti, kad dėl to, jog užtikrina sklandų sistemų ir įrenginių veikimą, pailgina ir jų tarnavimo laiką. Taigi, drąsiai galima teigti, kad tokio pobūdžio įrenginiai neša keleriopą naudą.

  Kaip matyti, tokio pobūdžio gaminiai tikrai yra apipinti mitais, tačiau neteisinga nuomonė ar informacijos trūkumas tikrai neturėtų jums sutrukdyti įsigyti geriausią prekę. Taigi, žinojimas apie šiuos mitus, leis suprasti, kuris pasirinkimas yra pats geriausias jūsų atveju.

  Bakterijos kanalizacijai - Buksvarus.lt

  Rodyk draugams

  Komentarai (2) »

  Biologiniai problemų sprendimai

  Pradėkime nuo to, kad visiems naudinga susipažinti su kanalizacija. Šis pavadinimas tik iš pirmo žvilgsnio mums sukelia nemalonius pojūčius. Bet iš tikro, kanalizacijos sistema atlieka labai svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Per sanitarinius mazgus buityje ir pramonėje kanalizacija surenka visas užterštas nuotekas ir nukreipia jas išvalymui.

  Kadangi ir Lietuva didelį savo dėmesį sutelkia į aplinkos apsaugą, tai užterštų kontrolė yra ypač didelė tiek visose pramonės srityse, tiek generuojančių nuotekas buityje. Nereikia priminti kokią žalą gali padaryti į aplinką patekusios užterštos nuotekos. Taip, dažnai tai nutinka pramonės įmonėse, kurios ne visada sukontroliuoja priežiūrą, bet visumoje, situacija yra pakankamai stabili. Greičiausiai, daugelis rūpinasi ne tik dėl gamtos saugumo. Išsilavinę žmonės žino, kad užteršus gruntinius vandenis aplinkoje, jie gali užteršti ir jų šulinius, kurie yra iškasti prie namų vandens tiekimui į namą. Teršalams patekus į šulinio vandenis kiltų rizika ir namuose gyvenantiems savininkams bei jų šeimos nariams. Todėl kiekvienas neša asmeninę atsakomybę už į aplinką išleidžiamus teršalus.

  Visų šių procesų įgyvendinimas vyksta būtent kanalizacijos dėka, todėl sutrikus jos darbui dažnai atsiranda sprendžiamos problemos, kurios gali tapti rimtu iššūkiu. Tai ir nemalonaus kvapo atsiradimas kanalizacijoje, pralaidumo sumažėjimas taip pat kelia tam tikrų rūpesčių, bet užsikišusi kanalizacija pareikalauja viso dėmesio.

  1. Atsiradęs dvokas kanalizacijoje yra problema ne tik individualių namų aplinkoje, bet ir pramonės sektoriuje. Maisto gaminimo įstaigose, kuriose naudojami ir pirminiai nuotekų valymo įrenginiai - riebalų gaudyklės, taip pat sprendžia tokias problemas. Kavinės, barai, restoranai, viešbučiai ir kitos įstaigos, kuriose ypač svarbūs klientai gali prarasti dalį lankytojų tik dėl kanalizacijos dvoko. Tikėtina, kad ir Jūsų, kitą kartą aplenksite įstaigą, kuri save įvardina kaip restoraną, bet jos salėje yra pastoviai jaučiamas kanalizacijos dvokas. Taip, kai smirda kanalizacija galima tai įvardinti kaip rimta problema. Taip pat skaitykite ČIA.

  2. Sumažėjęs nuotekų pralaidumas kanalizacijos vamzdyne taip pat kelia ne mažą problemą. Junginiai prilipę ir susikaupę prie kanalizacijos sistemos veda ir prie kamščių atsiradimo, todėl tai yra kone didžiausios problemos, kurios gali kilti neprižiūrint nuotekų surinkimui ir nukreipimui skirtos sistemos.

  Priemonės, kurios gali tai išspręsti itin efektyviai yra biologinės bakterijos, kuriomis prekiauja buksvarus.lt specialistai. Tai gamtai nekenksmingos ir nuotekų sistemos nežalojanti priemonė, kurios pagalba išsprendžiamos visos problemos. Buksvarus.lt bakterijos į kanalizacija pradedamos leisti per sanitarinius mazgus, kurie ir yra pirminis užterštų nuotekų šaltinis.

  Jei pasmirdo ar užsikimšo kanalizacija, ieškokite Buksvarus.lt

  Rodyk draugams

  Komentarai (1) »