BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Reklama ir priemonių kaina

Įsijungė televizorių, ar perjungę kanalą, neretai pataikome į reklamą. Nors jau senei ji yra visus “užknisusi”, bet prie to esame pripratinti. Todėl išjungę tiesioginę smegenų veiklą, pro ausis praleidžiame tai kas rodoma reklamos pertraukėlės metu. Šį kartą paliesime tabletes indaplovėms.

Indaplovių tabletės

Daugelis supranta, bet yra ir tokių, kurie dar nežino, kad visa per TV reklamos kaina yra užkraunama ant vartotojų pečių. Todėl matydami vienos ar kitos kompanijos reklamuojamas tabletes indaplovėms atminkite, už ją susimokate Jūs, pirkdami reklamuojamą produktą. Jei pastebėjote, reklamuojamų priemonių indaplovėms kaina yra kur kas didesnė ir ją įtakoja ne kokybės santykis. Į kainos sudėtį įeina ir jau minėtos reklamos išlaidos. Populiarias tabletes indaplovei teks įsigyti brangiau.

Akcijos priemonėms

Kai kurie vartotojai yra linkę manyti, kad skelbiamos akcijos yra skirtos būtent jiems. Deja, bet taip yra ne visada. Akcijos yra marketinginiai niuansai, kad gamintojas parduotų daugiau prekių. Arba, neretai akcijos metu siūlomos prekės nėra tokios pat kokybės kaip ankščiau naudotos. Taip gamintojai susimažina žalą, kai gamybos metu yra padaromos klaidos ir priemonės pagaminamos prastesnės kokybės.

Kainos ir kokybės santykis

Minėta reklama kelia prekių kainą, ne išimtis ir priemonėms indaplovėms. Ypač reklamuojamos indaplovių tabletės niekada nekainuos pigiau nei reklamos atsisakiusio gamintojo priemonės. Todėl rekomenduojama ieškoti mažiau reklamos palaikymą turinčių tablečių, nes nuo didelės kainos, prekių kokybė nepriklauso. Pavyzdžiui, už keliolika eurų galima įsigyti net 100 ar kelis šimtus vienetų indaplovių tablečių. Kai tuo tarpus reklamuojamos priemonės pavyktų įsigyti vos 24 ar 50 vienetų. Ir brangių tablečių įsigyti susigundę akcijos skelbimo laikotarpiu gali nusivilti dėl prastesnės kokybės.

Akcijos metu įsigytos priemonės gali pateikti ir staigmenų;

  • Ant indų lieka nešvarumų;
  • Neretai, po indų plovimo, indaplovės dugne galima rasti ir ne pilnai ištirpusią tabletę;
  • Ant taurių ar stiklinių sienelių lieka į smėliuką panašios nuosėdos;
  • Indus tenka perskalauti.
Greičiausiai, kad daugeliui yra tekę patirti tokius atradimus, kai įsigytos indaplovių tabletės neatliko visų norimų funkcijų. Žinoma, kad tablečių gamintojas gali ginčyti ir kaltę suversti nekokybiškai indaplovei ar nekokybiškai jos priežiūrai. Tik sumanūs vartotojai supranta, kad smėliukas iš maisto likučių nuo indų neatsiranda. Ir tabletės neištirpsta ne todėl, kad indaplovė “indus plovė nenaudodama vandens”.

Kokybiškos ir pigios priemonės

Buksvarus.lt siūlo įsigyti ir išbandyti itin pigias bet tuo pačiu ir efektyvias tabletes indaplovėms. Tai vokiškas gaminys, o vokiška produkcija bei kokybe abejoti niekas nesuteikė galimybės. Itin švariai išplauti indai, atstatytas stiklinių bei taurių spindesys yra tai, ką garantuoja Buksvarus.lt indaplovių tabletės. Todėl kam mokėti už reklamą televizijoje, kam permokėti už blizgančias - platinines pakuotes, jei ir be šių priemonių galima pasiekti maksimalų rezultatą?
Pradėkite atrasti efektyvias bei pigesnes tabletes indaplovėms - Buksvarus.lt

Patiko (1)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: