BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kuo valote kanalizaciją?

Lėtai bėgantis vanduo vonioje nepaprastai erzina ir paprastai situacija blogėja, jeigu neatliekami jokie veiksmai tai sustabdyti. Yra keletas galimų priežasčių, tačiau dažniausiai tai purvas, plaukai ir muilas, kuris blokuoja drenažą ir riboja vandens srautą.

Visada verta pabandyti išvengti santechniko išlaidų, o lėtai bėgančio vandens priežasties nustatymas dažnai nėra toks sudėtingas, kaip kai kurie žmonės galvoja. Dauguma užsikimšusių vonios nutekėjimo problemų gali būti išspręstos naudojant paprastus, prieinamus metodus ir priemones.

Nustačius vonios nutekėjimo problemą, turėtumėte užkirsti kelią ar sumažinti jo atsitikimo galimybes. Žemiau pateikiami šeši siūlomi metodai, kaip sutvarkyti lėtai drenuojančią vonią.

Šeši būdai, kaip sutvarkyti užsikimšusią kanalizaciją, kriauklę, vonią. Ir vienas efektyvus pasiūlymas pabaigai.

A. Soda ir actas

1. Supilkite pusę puodelio kepimo sodos žemyn į nutekėjimo vamzdį.
2. Supilkite puodelį acto žemyn į nutekėjimo vamzdį.
3. Mišinys turėtų putoti penkias minutes.
4. Paleiskite karštą vandenį ir leiskite jam bėgti minutę.
5. Paleiskite bėgti vandeniui tam, kad nustatytumėte, ar gerai išvalyti vamzdžiai.

B. Komercinė (cheminė) užsikimšimo pašalinimo priemonė

1. Perskaitykite ir vadovaukitės instrukcijomis ant pakuotės, įskaitant reikiamą produkto kiekį. Ši suma, kurią naudojate, skirsis.
2. Naudokite pirštines ir akinius, kad apsaugotumėte rankas ir akis.
3. Negalima maišyti skirtingų cheminių medžiagų. Tai gali sukelti nuodingas dujas.
4. Supilkite chemines medžiagas į vonios nutekėjimo vamzdį.

Pastaba: Cheminės medžiagos neturėtų būti naudojamos dažnai. Jos gali sugadinti jūsų drenažo vamzdžius, ypač jei jos naudojamos pakartotinai. Cheminių medžiagų naudojimas paprastai yra greitas, paprastas ir įperkamas metodas su gana dideliu sėkmės rodikliu.

C. Naudokite pompą

1. Norėdami, kad būtų geresnis sukibimas, pompos kraštus ištepkite vazelinu.
2. Į vonią įpilkite pakankamai vandens, kad pompa būtų panardinta.
3. Energingai pumpuokite, kol vonia atsikimš.

Kokia yra vonios užsikimšimo priežastis?

Paprastai lėtai drenuojančios vonios priežastis yra užsikimšimas, kuris riboja vandens srautą. Kamštis dažniausiai susideda iš mezginių, purvo, riebalų ir / arba muilo. Juos gali būti sunku pašalinti, nes plaukai gali apsivynioti aplink kanalizacijos vamzdžius.

Užsikimšimai dažniau vyksta namuose, kur vienas ar daugiau vonios vartotojų turi ilgus plaukus, nes trumpi plaukai yra mažiau linkę patekti į drenažo sistemą.

Kaip išvengti ateities problemų?

Yra daug būdų, kurie gali padėti išvengti šios problemos. Dažniausiai gali padėti “gaudyklės”, kurios lengvai ir paprastai sugaus įvairius nešvarumus, plaukus, muilo likučius ir padės išvengti užsikimšimo problemos. Yra ir kita išeitis, vamzdžių valymo granulės.

Vamzdžių valymo granulės

Vamzdžių valiklis, kitaip dar yra vadinamas vamzdziu valymo granules. Buksvarus.lt prekiauja ne tik biologinėmis, bet ir cheminėmis priemonėmis kanalizacijai. Sistemoje dažnai atsirandantys kamščiai ar sumažėjęs pralaidumas labai dažnai tampa rimtu galvos skausmu. Ši kompanija siūlo saugią išeitį, granules, kuriomis galima ne tik atkimšti, bet ir išvalyti kanalizacijos sistemą. Veiksmas trunka vos 1-10 minučių ir vamzdynas taps švaresnis nuo susikaupusių prielipų prie vamzdžių sienelių. Atsistatys pralaidumas, ne, o jeigu buvo ir besiformuojantis kamštis, kanalizacijoje bus išvalyti ir tokie dariniai. Cheminė priemonė ištirpina visas medžiagas, kurios į kanalizacijos sistemą patenka buityje. Tai:

  • Plaukai;
  • Nagai;
  • Celiuliozė;
  • Riebalai;
  • Maisto likučiai,
  • Odos likučiai,
  • Įvairios buitinės valymo priemonės;
Kaip matote, vamzdynui valyti skirtos granulės, vos per kelias akimirkas gali išspręsti problemą ir tokių nebus, jei reguliariai jas panaudosite valymo tikslais.
Pradėkite atrasti efektyvų vamzdžių valiklį - Buksvarus.lt

Patiko (1)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: