BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip atkimšti kriauklę. Įrankiai

Užsikimšęs nutekėjimas niekada nėra maloni situacija. Jeigu naudodamiesi kriaukle ar vonia, kaupiasi ir sunkiai subėga vanduo, būtina kuo greičiau pašalinti šią problemą. Vėliau užsikimšusi vonia ar kriauklė gali sukelti rimtų bėdų jūsų vamzdynui.

Keliami pavojai:

Stovintis vanduo yra vabzdžių, daugiausia uodų, musių, auginimo rezervuaras;

Uodai ir musės platina įvairias ligas, kurios gali pakenkti žmonėms ir gyvūnams. Šie vabzdžiai taip pat turi parazitų, tokių kaip širdies kirmėlės ir kaspinuočiai.

Stovintis vanduo sukelia pelėsį, tai yra kylantis pavojus kvėpavimo takams;

Užsilaikęs vanduo pradeda gaminti blogąsias bakterijas, kurios gamina nemalonų kvapą. Dvokas gali pasklisti po visus namus.

Ko jums reikės:

Gumines pirštines

Pompa

Santechniko gyvatė

Atsuktuvas

Kibiras

Skuduras

Kempinė

Pašalinti visus matomus kamščius iš vamzdyno

Tai gali padaryti paprasčiausiai su savo rankomis. Patariama visada dėvėti pirštines, nes nepatartina liesti visų susikaupusių nešvarumų - juose daug bakterijų. Dauguma vonių ar kriauklių užsikemša nuo muilo, dantų pastos, įvairių prausiklių likučių, plaukų bei kitų nešvarumų. Kuomet atliekate šį veiksmą, pažiūrėkite ar gerai subėga vanduo į sanitarinį mazgą.

Taip pat skaitykite:

Atkimškite kriauklę su “santechniko gyvate”

Tai gali būti nemenkas iššūkis, jeigu nežinote, kaip naudotis šiuo daiktu. Jeigu nesate tikras, kaip tai yra daroma, geriau paskambinkite santechnikui ir laukite kol atvyks.

Jeigu vis dėlto žinote šio daikto veikimo principą, galite laisvai atkimšti kriauklę ar vonią. Paprasčiausiai, įstumti santechniko lyną pro sanitarinę angą, naudojamą vandens pertekliaus subėgimui (dažniausiai ji būna viršuje). Lyną rekomenduojama stumti tol, kol jis į kažką atsimuša. Tuomet sukite lyną prieš laikrodžio rodyklę ir taip pašalinsite kamštį. Svarbu nepersistengti sukant, lynas gali pažeisti ir vamzdžius.

Druska ir kepimo soda

Sumaišykite 1/2 puodelio druskos su 1/2 puodelio kepimo sodos ir supilkite į užsikimšusį kriauklės nutekėjimo vamzdį. Palikite 10-20 minučių, tada užpilkite verdančiu vandeniu. Druska, soda ir verdantis vanduo sukels cheminę reakciją, kuri turėtų ištirpinti kai kuriuos nešvarumus.

Indų plovimo skystis

Jei jūsų kriauklė yra užsikimšusi, į dubenį įpilkite 1/4 puodelio indų ploviklio. Tada užvirinkite šiek tiek vandens. Indų muilas veikia kaip tepalas ir padės suskaidyti bet kokius riebalus ar nešvarumus. Tada užpilkite karštu vandeniu ir tai turėtų padėti atkimšti vonios ar kriauklės vamzdžius.

Tai yra mūsų patarimai, kaip atsikratyti baisaus kriauklės nutekėjimo užsikimšimo ir užkirsti kelią vandens susikaupimui. Jei nė vienas iš minėtų sprendimų nebuvo naudingas ir jūs vis dar susiduriate su šia problema, atėjo laikas paskambinti draugiškam santechnikui, kuris be jokių vargų galės sutvarkyti jums šią bėdą. Arba, nebent namuose turite granulių, kurios galėtų Jums padėti efektyviau ir greičiau.

Pasidomėkite ką daryti, kaip atkimsti kriaukle.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: