BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Indaplovių tabletės. Cheminės ar biologinės?

Nepriekaištinga švara ir briliantinis blizgesys. Tokiomis antraštėmis mirga marga reklama, kuria norima atkreipti į tabletes indaplovėms. Viena reklama skelbia apie ženkliai sumažintą kainą, kita siūlo išbandyti visus cheminius elementus maksimalios švaros pasiekimui. Bet yra ir trečia grupė priemonių, kuri skatina ją rinktis gamtos mylėtojus. Tokios priemonės yra įvardijamos kaip biologinės indaplovių tabletės.

Indaplovių tabletės

Jokia namų šeimininkių paslaptis, kad tik indaplovės namuose nepakanka. Vien tik indaplovės ir šilto vandens pagalba, puikiai išplauti indų nepavyks. Bet kokiu atveju, maksimalios naudos gavimui yra privalomos priemonės.

 • Indaplovių tabletės;
 • Vandens minkštinimo druska;
 • Skalavimo skystis.
Šios trys priemonės užtikrina maksimalius rezultatus. Tačiau, nereikėtų pamiršti, kad pagrindinė plovimo priemonė yra tabletės indaplovėms. Jos ir yra skirstomos į chemines ir biologines.
Taip pat skaitykite:

Cheminės indaplovių tabletės

Kas yra chemija, greičiausiai supranta visi. Tai priemonių kainą mažinančios medžiagos, kurios užtikrina ir siekiamus rezultatus. Naudojant tokias tabletes indaplovėms, į kanalizaciją yra išpilami teršalai po indų plovimo. Žinoma, tai nėra katastrofa, bet, jeigu, individualiuose namuose yra biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, net ir tokie teršalai papildomai apkrauna nuotekų valymo įrenginius. Tad, džiaugiantis nepriekaištingai švariais ir blizgiais indais, yra apsunkinami kiti švaros palaikymo procesai.

Biologinės indaplovių tabletės

Indaplovių tabletės - mėtų gaiva

Tik pavadinimas jau išduoda tai, kad priemonė yra natūrali ir biologinė. Tai reiškia, kad tablečių sudėtyje nėra cheminių elementų ar fosfatų. Kadangi tabletės yra skirtos indų plovimui suprantama, kad ir šios priemonės užtikrina nepriekaištingą švarą ir briliantinį blizgesį. Tačiau ir be šių svarbių rezultatų, Bio indaplovių tabletės pasižymi ir kitomis savybėmis.
 • Enzimai užtikrina puikų indų plovimą ir vėsesniu vandeniu;
 • Sutaupoma elektra ir vanduo;
 • Sudėtyje esantys Bio Enzimai užtikrina indaplovės vandens išleidimo mechanizmo ilgesnį tarnavimą;
 • Enzimai pagreitina nešvarumų skaidymą, todėl vandens išleidimas nesumažės ir visą laiką bus sklandus;
 • Enzimai - baltyminiai katalizatoriai naikina ir negyvas bakterijas (blogąsias), kurios gamina nemalonų kvapą kanalizacijoje;
 • Šios rūšies tabletes indaplovėms palengvina ir nuotekų valymo įrenginių darbą, nes indų plovimo proceso metu, teršalų kiekis sumažinamas iki 80-90 procentų;
 • Bio indaplovių tabletes naudojant su biologinėmis bakterijomis valymo įrenginiams yra pasiekiamas dar didesnis nuotekų valymo efektas;
 • Sklandžiai veikiantys valymo įrenginiai maksimaliai užtikrina ir švarią Jūsų namų aplinką be kvapų, kamščių, valymo proceso sutrikimų.
Taigi, jei rūpinatės ne tik blizgančiais indais, bet ir saugia namų aplinka, verta pagalvoti ir apie kitas buityje naudojamas priemones. Turintys virtuvėje indaploves, dažniausiai renkasi biologines tabletes.
Nepriekaištingai švarūs indai ir saugi Jūsų namų aplinka - Buksvarus.lt

Patiko (2)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: